חולמים להיגמל מעישון? נסו את הוייפ, מכשיר האידוי המוביל!

תוכן עניינים

מעשנים רבים מנסים ורוצים להיגמל מעישון כאשר הרוב המוחלט ניסה שיטות רבות ומגוונות שלא צלחו וגם אם הם כן צלחו אז לאחר זמן הם מצאו את עצמם חוזרים לעשן. כאמור יש כל מיני שיטות המסייעות להיגמל מעישון כמו למשל מסטיקים של ניקוטין, סדנאות קבוצתיות, להחזיק בפה סיגריה מזוייפת מפלסטיק ועוד. כל אותן שיטות לא תמיד מסייעות להפסיק את העישון בגלל שהן פועלות בשיטה של הפסקה מיידית שיכולה להחזיק זמן מה אך לאחר מכן יחזרו המעשנים אל הסיגריות. דווקא הפתרון של וייפ נחשב למצליח מאוד ומחקרים רבים מראים כי האידוי באמצעות וופורייזר מסייע רבות תחילה להפחתת כמות העישון של המעשנים ובסופו של תהליך מביא להפסקה מוחלטת של העישון. בראש בראשונה חשוב גם לציין כי אידוי באמצעות וופורייזר אינו מזיק כלל לבריאות בניגוד לעישון סיגריות בה ישנם הרבה מאוד חומרים רעילים.

 

מה הוא למעשה הוופורייזר ומה היתרונות שלו?

אז לאלו מכם שמחפשים פתרון שיעזור להם להיגמל מעישון ולא מכירים את וופורייזרים, יש כמה דברים שבהחלט שווה להכיר. הוופורייזר הינו מכשיר לאידוי כאשר אנו למעשה מחליטים מה אנו מאדים ובאיזו טמפרטורה יתבצע תהליך האידוי . בין החומרים אותם ניתן לאדות באמצעות הוופורייזר הם טבק בשלל טעמים, צמחי מרפא, תמציות צמחים, קנאביס רפואי ועוד. הסיבה לכך שניתן לבחור טמפרטורה היא בכל חומר מגיע למיצוי טוב יותר בטמפרטורה שונה ולכן ניתן לשנות את טמפרטורת החימום של החומר אותו אנו מאדים בהתאם לצורך. מעבר לכך, הוופורייזרים כיום הינו מכשירים קלים, קטנים ונוחים כך שניתן לשים אותם בכיס המכנס או בארנק ולקחת אותם לכל מקום בקלות. זמן הסוללה שלהם כיום מגיע עד שעתיים וחצי לאחר טעינה מלאה מה שיקנה לנו שימוש במכשיר לכל שעות היום. שורה תחתונה, אם אתם מחפשים את הדרך הטובה ביותר בדרך לגמילה מעישון, נסו את הוייפ.

נתנאל דוידי

נתנאל דוידי

נתנאל דוידי (נתי דוידי) בעל תואר במנהל עסקים וכלכלה, מייסד-שותף אתר "אלטרנטיביים" העוסק בתחום חשוב כל כך - קנאביס רפואי.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: