מכשירי אידוי קנאביס שיעזרו לכם להיגמל מעישון

תוכן עניינים

כל מעשן יודע ומודע לגבי הנזקים הבריאותיים של כל סיגריה שנכנסת לו לגוף. בישראל יש מאות אולי אפילו אלפים של תכניות שהמטרה שלהן היא אחת: לסייע למעשנים להיגמל מעישון ולהפחית משמעותית את הנזק הפיזי והבריאותי שנגרם להם עד כה. יחד עם זאת, מנתונים עולה כי למעלה מ-30% מהמעשנים שעברו תכנית גמילה חוזרים לעשן תוך זמן יחסית קצר. מכשירי אידוי קנאביס מהווים בשנים האחרונות תחליף עבור כל מי שרוצה לעבור מעישון לאידוי הנחשב לבריא יותר, פחות מזיק והרבה יותר חוויתי.

 

מה היתרונות של מכשירי אידוי קנאביס בהשוואה לפתרונות גמילה אחרים?

כאמור יש כל מיני שיטות להיגמל מעישון סיגריות בין אם זה הרשמה לקבוצות להן מועברות סדנאות גמילה קבוצתיות ובין אם נטילת מסטיקים המכילים ניקוטין. שורה תחתונה מעשן מכור לא רק לחומרים שיש בסיגרה, אלא גם לאקט עצמו, לחוויה. מכשיר הנקרא וייפ הוגדר כמוצלח מאוד ואלפי ישראלים מעידים על כך כי אידוי באמצעות הוויפ עוזר להפחית בצורה משמעותית את כמות הסיגריות שהם מעשנים באופן התחלתי, ולאחר מכן מביא להפסקה מוחלטת של עישון מסיגריות. בעוד סיגריה אחת מכילה מאות רכיבים וכימיקלים מזיקים, באידוי זה ממש לא ככה והגוף אפילו יכול לקבל את הסגולות והתועלות של צמח הקנאביס או צמחי מרפא אחרים. הנה כמה מהיתרונות הבולטים של אידוי:

  • התהליך אינו מייצר עשן אלא אדים ולכן נחשב בריא יותר
  • החומרים שמתחממים לא מסריחים כמו בסיגריה ולא מכתימים את הבגדים, העור והשיער בריח של טבק .
  • מכשירי הוופורייזר משוכללים, נוחים לתפעול וניידים, נשמרים לאורך זמן רב .
  • חוויה יש יעידו יותר טובה מאשר עישון סיגריות .
  • תורם ותומך בתהליך הגמילה מעישון.
נתנאל דוידי

נתנאל דוידי

נתנאל דוידי (נתי דוידי) בעל תואר במנהל עסקים וכלכלה, מייסד-שותף אתר "אלטרנטיביים" העוסק בתחום חשוב כל כך - קנאביס רפואי.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: